Strona 1 z 6  > >>

Za moment Mikołaj i święta...
to już czas...
Więcej >
Czas zadumy...
Czas na chwilę wytchnienia i oddania się rodzinie...
Więcej >
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Wpisz tekst z obrazka w to pole (wielkość liter ma znaczenie)
Historia

 

No cóż....

Urodziłem się 13 sierpnia 1979 roku w Tarnowskich Górach.

Jestem abiturientem Zespołu Szkół Mechaniczno-Elektronicznych w Radzionkowie (1999 r.)

z dyplomem Technika-elektronika Jednak elektronika nie okazała się moją najlepszą stroną.

 

Postanowiłem zostać ShowManem !

Jak do tego doszło ?

Wszystko zaczęło się od mojego ojca Walentego Sośnica. Tata często grywał na akordeonie

w domu przy różnych okazjach a czasami bez okazji. To granie tak weszło mi w krew, że w wieku 9 lat sam postanowiłem zadecydować o własnym losie i wybrałem się na przesłuchanie do szkoły muzycznej. Po bezproblemowym zdaniu egzaminu - kazano mi przyprowadzić rodziców aby potwierdzili rozpoczęcie 1-go semestru w klasie AKORDEONU w Ognisku Muzycznym w Tarnowskich Górach. I tak uczyłem się przez 2 lata, aż zdecydowałem że będę brał prywatne lekcje nauki gry na ORGANACH i PIANINIE. Rozpocząłem zajęcia u Pana Zawiśloka w Młodzieżowym Domu Kultury w Tarnowskich Górach. Tutaj też nie zabawiłem długo, i po kilku latach zmieniłem nauczyciela na Stanisława Kowalkowskiego - świetnego muzyka jazzowego.

A za sprawą Jego brata Tadeusza zakosztowałem gry na organach kościelnych w mojej parafii

pw. Św. Józefa Robotnika w Tarnowskich Górach.

 

I tak zostałem organistą.

Kiedy rozpocząłem naukę w szkole średniej zostałem członkiem szkolnej orkiestry dętej - grałem na SAKSOFONIE TENOROWYM. Niestety po dwóch latach orkiestrę rozwiązano.

 

W 1996 roku na dobre rozpoczęła się moja przygoda z rozrywką, kiedy to wstąpiłem w szeregi zespołu weselnego przy „A.I.A.iR. RELAX" - Mirosława Wlazłowskiego (Tarnowskie Góry). Dzięki Jego doświadczeniu i pomocy rozwinąłem już nabyte w ognisku muzycznym umiejętności muzyczne i wokalne. To On wprowadził mnie w świat programów estradowych dla dzieci i dorosłych oraz konferansjerki estradowej i dzięki temu stawiałem pierwsze kroki na estradach małych i dużych podczas pikników rodzinnych, festynów okolicznościowych, dożynek i innych imprez plenerowych.

 

W 1998 roku nawiązałem współpracę z Agencją .HOMAR" - Mariana Hościło (Świętochłowice), a także z F.H.U. „Relax" Ireneusza Słomian (Tarnowskie Góry) oraz „Studio OHO" Adama Pyrka (Tarnowskie Góry), dzięki którym mogłem szlifować swoje umiejętności na parkietach i estradach całego Śląska i nie tylko.

 

W 2001 roku przeszedłem pod skrzydła F.R. „Musie Master" Janusza Musiał.

Ten doświadczony wodzirej wprowadził mnie w tajniki pracy prezentera dyskotekowego i wodzireja weselnego.

 

W 2005 roku rozpocząłem współpracę z "Agencją Kris" Krzysztofa Kończyka (Siemianowice Śląskie) - prezentera i świetnego wodzireja oraz specjalisty w dziedzinie programów dla dzieci.

 

Dzięki współpracy z w/w firmami rozrywkowymi mogłem zapowiadać min. takich wokalistów i zespoły, jak:

* Chrząszcze * Gang Marcela * Whisky River * Golec uOrkiestra * Stachursky * Jose Torres e Salsa Tropical * Magama * Mr Koala * Medous * Jacek Lech * Kabaret Rak * Kabaret OTTO * Stefan Fridman * Jerzy Kryszak * Kabaret Neonówka * Zespół Donegal * Krzysztof Daukszewicz *

A także wielu śląskich wykonawców:

* Bernadeta Kowalska * Janina Libera * FOR YOU * Mirosław Szołtysek * Mirosław Jędrowski * Śląskie Pierony * Śląskie Trio i Piotr Szefer * Szlagiermaszyna i Kumpliki * Duo Trapery * Arthur Thomas * Jacek Krupa * Andrzej Miś * Grzegorz Stasiak * i inni.

 

Dysponuję własnym, profesjonalnym sprzętem nagłośnieniowym i oświetleniowym.